2017 2018 İlkbahar / Yaz Moda Trendleri

0 312

2017 2018 İlkbahar / Yaz Moda Trendleri

            2017 2018 ilkbahar / yaz moda trendleri arasında klasik parçalar ortaya çıkıyor. Hem oyuncu hem de parlak bir görüntüsü olan parçalar bu sezon geri planda kalıyor. Doku ve renkleri ile gideceğiniz partilerde giyeceğiniz kıyafetler artık sokak modasına taşınıyor.

 Kot Parçaların Eskimeyen Modası

Eski moda kot pantolon ve ceketler bu sezon tekrar askılarda yerini alacak. Yenilenen formları ile birlikte tam anlamıyla 90’lı yılların tarzını yansıtmaktadır. Aynı zamanda parçalardaki keskin hatlar da tarz olmak adına oldukça dikkat çekici bir özellik haline gelmektedir. Farklı renk ve model seçenekleri ile her tarza hitap eden bu kot pantolon kullanımını ise aynı tondaki kot ceket tamamlayacak.

 Farklı Renklerin Bir Arada Kullanılması

Kıyafet parçalarında genellikle aynı tonlarda seçimler yapılmaktadır. Fakat bu sezon canlı renkler ve bu renklerin zıt uyumu ortaya çıkacaktır. Sarı ile pembe renginin uyumu görenleri size hayran bırakacak. Aynı zamanda yeşil ve kırmızı renkler ise hem içinizi ısıtacak hem de estetik gözükecektir. Bu zıt ve canlı renklerin bir arada kullanılması ise sizin cesur seçimler yaptığınızı ortaya koyacaktır.

 Bisiklet Şortları Günümüze Uyarlama

80’li yılların modasında olan bisiklet şortların geri dönmesiyle birlikte o yıllara da geri dönüş sağlanmaktadır. Özellikle gece dışarı çıkılacakken rahatlıkla giyebileceğiniz bu parçayı ince triko ve bluz ile destekleyebilirsiniz. Şorta şık bir kemer takarak spor halinden çıkartabilir daha estetik bir görüntü yakalayabilirsiniz.

 Taşlı Kıyafetlerin Gece Dansı

Gece elbiselerinde bu sezon yaygın bir şekilde taşlı parçalar ortaya çıkacak. Genellikle mini elbiselerin omuz kısımlarında olacak bu detaylar hem şık hem de cesur bir tavra bürünmenizi sağlayacaktır. Bunun yanı sıra pantolon ve ceket takımlarında da taş detayı gözlerden kaçmayacak. Şüphesiz 2018 yılının en yaygın kullanılacak parçalarından biri haline gelecek.

 Trençkot Modası Genişleyerek Devam Ediyor

Son birkaç yılda oldukça fazla ve yaygın biçimde kullanılan trençkotlar bu sezon farklı tarzıyla ile geri dönüyor. Farklı renk ve modellere kayan trençkot modası spor şıklığı ortaya sunmaktadır. Her ortamda rahatlıkla giymenizi amaçlayarak tasarlanan bu parçaları elbise ve pantolon gibi parçalar ile uyarlayabilirsiniz.

 

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.