2017 2018 İlkbahar Yaz Trend Kıyafetleri

0 448

2017 2018 İlkbahar Yaz Kombinleri Nelerdir?

          2017 2018 ilkbahar yaz trend kıyafetleri klasik görünümde ve maskülen bir tarzda seviyenin atladığını söyleyebiliriz. Bu sezon tüm kuralları unutun diyebiliriz. Parıltıların lider olduğu ve oyuncu tarzda görünüm elde edilen kıyafetler görebilirsiniz. Parti kıyafetlerinin sokak için uyarlanması, sınır tanımayan çok çeşit renkler ve dokular ile beraber ilkbahar ve yaz aylarının trendleri bu sene oldukça çok sevileceğe benziyor. Şimdi sizlere trend olacak kıyafetlerden biraz bahsedelim.

  1. Her Daim Denim!

Kumaş ve kot kadınların vazgeçilmezi! Bu yüzden ne yaparsanız yapın ve hangi modayı getirirseniz getirin kadınlar denim modasından vazgeçmiyor. Kot pantolondan elbiseye geçiş, pantolondan çantaya, kot parçaları ile etek ve şort, kottan bir ceket yani kısacası kot kadınların vazgeçilmezi. 2000’lerin başından beri süren denim modası günümüzde halen devam etmektedir ve klasik kombinler ile beraber kadınların favori parçalarıdır.

  1. Yoğun Bir Şekilde Renk Oyunları

Yoğun bir şekilde renk paletleri ile oluşan kıyafetler görmeniz mümkündür. Tercih edenler için onları cesur kılacak ve havalı bir görünüm verecektir. Mordan pembeye, sarıya, yeşil ile kırmızı ve daha birçok rengi görmeniz mümkün olacaktır.

  1. Bisiklet Şortları 2018’in İlkbahar ve Yaz Modasında!

Gece özellikle 2018 yaz aylarında bisiklet şortlar görmeniz mümkündür. Günlük giyimde de oldukça kullanılacak bu kıyafetler çoğu ünlü kişiler sayesinde olacak diyebiliriz.

  1. Plastik Görünüm Fantastik!

Geçen sezondan beri olan bu akım diz üstü bot şeklinde giyebileceği gibi artık elbise olarak da görmeniz mümkün olacaktır.

  1. Taş, Pul ve Parıltı Modası

Işıltılı görünümler her kadının kıyafetinde isteyeceği görünümlerden biridir ve 2018 yazının vazgeçilmez parçalarından olacağını garanti edebiliriz. Mini elbiselerden tutun daha güçlü takımlar ile cazibeli ve göz alıcı bir görünüm olacağını düşünüyoruz.

  1. Trençkot Modası Eskimez

Bahar aylarında giyilen trençkot kesinlikle eskimeyecek kıyafetlerden biridir. Bu sene ise daha bol ve feminizm karışımı trençkotlar görmeniz mümkündür.

  1. Transparan

2018 ilkbahar ve yaz aylarında geceleri görünüm daha cesur olabilir.

  1. Pastelli Dondurmalar

Ferah renkler bahar ayının müjdesi ile beraber fıstık yeşilinden limon rengine ve pastel formları ile hayatımıza giriyor.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.