2017 2018 Moda Trendi

2 332

2017 2018 Moda Trendi

Bu sezonda genellikle plastik ve parlak parçalar ön plana çıkmaktadır. Bu parçalar insanların göz zevkine uyumlu hale getirilmiştir. Aynı zamanda ofis kıyafetleri günlük hayata taşınarak daha çok alanda giyilme amaçlanmıştır. Kıyafet tasarımcıları yaptıkları parçalar üzerinde feminen dokunuşlar sergiledi. Oversize parçaların bu sene de yoğun bir şekilde kullanılması mümkün. 2017 2018 moda trendi yenilik getiren bir sezon olarak çarpıcı parçalar sergileyecek.

Ofis Kıyafetlerini Günlük Hayata Uyarla

2017 ve 2018 sonbahar / kış sezonunda dikkat çeken parçalar arasında olan ofis kıyafetleri günlük hayata uyarlanmıştır. Özellikle uzun gri ekoseli ceketler bu sene oldukça moda haline gelecek. Altına giyilen kısa topuk süet botlar ile tam bir iş kadını çizgisi belirlenmiştir. Aynı zamanda ceket pantolon takımlarda yaygın bir şekilde kullanımda olacak. Bu parçalar çeşitli şapkalar ile desteklenecek. Aynı zamanda takılan gözlüklerde de Retro tarzı yansıtılmakta.

Feminenliği Ortaya Çıkarmak

Kadınsı duruşun ortaya çıkışını bu sezon hemen hemen her parçada göreceksiniz. Özellikle tasarlanan kıyafetlerde belin ortaya çıkması vurgulanmaktadır. Hala oversize kıyafetlerin yaygın olarak kullanılmasının yanı sıra bu parçalar adeta oversize tasarımlara meydan okumakta.

Plastik Kıyafet Tasarımları İle Farkınızı Konuşturun

Bu sene moda alanında tam bir çağ atlanılmakta. Plastik parçaların yaygın olarak kullanılması ile birlikte kişilerin içerisinde olan cesur duygu ortaya çıkarılmakta. Genellikle çanta ve ayakkabı gibi parçalarda kullanılan plastik kumaşlar bu sene pantolonlarda da sık sık rastlanılmaktadır. Bunun yanı sıra yağmurluk tarzındaki dış giyim parçalarında da farklı renklerde kullanılmaktadır.

Uzay Çağına Adım Adım

Uzay çağı denilince akla gelen ilk figür ise gümüş ve parlak detaylardır. Bu detaylar 2017 ve 2018 moda trendleri arasında tüm parçalara yansımaktadır. Özellikle pantolon ve ayakkabı modasında gümüş ve parlak detaylar sık sık rastlanılacaktır.

Spor Ama Şık Dokunuşlar

Bu sezon tasarlanan parçalarda spor ve şıklığın aynı anda kullanılması amaçlanmıştır. Tasarlanan kumaş pantolonların bol ve rahat oluşu ile birlikte kenarlarında beyaz bir şerit ve çıt çıt detayları da görülmektedir. Üzerine bir body ya da tişört giyerek spor havasını yakalarken, gömlek ve ceket ile şıklığı yaratabilirsiniz. Aynı zamanda hem spor ayakkabı ile hem de topuklu ayakkabı ile kolaylıkla kombinleyebilirsiniz.

 

2 Yorum Var
  1. sudenaz

    verdiğiniz bilgiler ve resimler gerçekten çok hoş. bu güzel yazı için tebrikler. güzel vakit geçirdim.

    1. thekadinca

      Güzel yorumunuz için çok teşekkürler, güzel vakit geçirmenize sevindik

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.