2017 2018 Saç Modelleri

0 553

2017 2018 Saç Modelleri

Son zamanlarda moda haline gelen ve küllü sarı rengi ile çarpıcı bir görüntü elde edebilirsiniz. Özellikle 2017 2018 Saç Modelleri arasında sarı tonlar oldukça yaygın olarak kullanılacaktır. Bunun yanı sıra açıktan koyuya doğru boya uygulanması saça hareket kazandıracaktır. Koyu renkli saçı direk açmadan bu uygulama ile rahatlıkla moda ikonu haline gelebilirsiniz.

 Boyut ve Hareket Kazandıran Dalgalı Saçlar

Saçlarda yapılan boyutlandırma işlemi son zamanlarda oldukça popüler bir uygulama haline gelmiştir. Hem kabarık hem de doğal bir görüntü sağlayan gür ve dalgalı saçlar rüzgarda adeta dans edecektir. Bu saçlarda çeşitli röfle işlemleri yapılarak saçın dalgalı bir şekilde kabartılması yapılmaktadır. Bu saç modeli genellikle açık olarak kullanılsa da gece ve çeşitli davetlerde topuz yaparak hem doğal hem şık bir görüntü yakalayabilirsiniz.

 Kahve ve Kızıl Tonların Birleşimi

Son moda haline gelen kahve ve kırmızı uyumu saçlara da yansımaktadır. Özellikle esmer tene sahip olan kişiler bu saçı rahatlıkla kullanabilir. Saçların geçişli bir şekilde boyanması ile saç hacim kazanır. Aynı zamanda parlaklık elde etmek için saç telleri arasına ışıltı verilir. Bu saç modeli her ne kadar uzun saçlarda kendini gösterse de kısa saçlarda da bohem tarzını yansıtacaktır.

 Kahve Tonlarındaki Gölgeli Saç Modeli

Koyu renkli saçlar için boyanın tutması oldukça sıkıntılı bir durumdur. Aynı zamanda farklı renklerdeki boyalar da kendini pek gösteremez. Kahve tonlarındaki doğal saç renginize gölge attırarak sezonun son modasını saçınızda hissedebilirsiniz. Genellikle lob modeli olarak adlandırılan bu model kahve tonunun en güzel şeklini ortaya çıkaracaktır. Genellikle çok ince bir şekilde yapılan gölgelendirme işlemi saçınızda doğal durarak hiçbir işlem yokmuş hissini verecektir. Doğru yapılan işlem sonrasında kalıcılığı da uzun sürelidir.

 Kış İle Uyumlu Kızıl Tonları

Kış tonları arasında bulunan kızıl tonlarını saçınıza uygulayarak hem canlılık hem de estetiklik sağlayacaksınız. Bu saç rengi ile pek çok modeli saçınıza uygulayabilirsiniz. Özellikle dalgalı ve kıvırcık saçların kızıl tonlarını kullanması saçı daha doğal ve kullanışlı bir hale getirmektedir. Kızıl tonu saçlarınıza hareket ve canlılık katarak sezona uyum sağlayacaktır.

 

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.