2017 2018 Sokak Trendi

0 481

Sokak Trendi

2017 Sonbahar – Kış sezonu yine yumuşacık kazaklar, şallarla, ofis şıklığının sokağa yansımasıyla ve parlak kumaşlarla karşıladı bizi. Bu sezon diğer dönemlere nazaran daha cıvıl cıvıl parçalar vitrinlerde yerlerini aldı. Hadi gelin bu sezonun trendlerini beraber yakından inceleyelim.

 Anne Eli Değmiş Kazaklar

Birbirinden faklı renkte desende ve kumaşta, salaş ama bir o kadar da şık soğuk kış günlerinde annelerimizin bizim için ördüğü kazaklar bu sezon sokak trendi. Altına en rahat taytınızı ve o geçen sezon aldığınız bir türlü kombinleyemediğiniz çizmelerinizi veya spor ayakkabılarınızı giyin, işte oldu! Hem rahat hem de şıksınız. Dilerseniz arkadaşınızın doğum gününe giderken altına bir gömlek ve kot eteğiniz ile kombinleyin bu kazaklar hem bizi sıcak tutmaya hem de stilimizi tamamlamaya hazır!

 Alla Beni Pulla Beni Sar Boynuna Yar

Şallar! Geçen sezonun öne çıkan parçalarından hemen hemen her giyim markasının en az 3 model piyasaya sürdüğü kurtarıcı parçaların başında gelen rengarenk şallar bu sezon da reyonlarda yerini almış durumda. Üşüdüğümüzde hemen elimizin altında olan soğuk kış günlerinde üstlerindeki minimal desenlerle bizi soğuktan korurken bize kattığı havayla bir adım öne geçiren yumuşak şalları biz çok sevdik! Eğer hala kendinize bir tane almamışsanız bizden tavsiye bu şallardan kısa sürede bir tane edinin.

 Ofisten Sokağa

Ofislerin değişmez trendlerinden ekose sokağa taştı! Bu sezon ceketleri kumaş pantolonları caddelerde görmek mümkün! Ofislerin eksilmez parçaları dik duran stilleriyle karşımızda sayın seyirciler.

 Milenyuma Bakış

Parlak kumaşlar çantalarla girdi hayatımız ardından çizmelerde ve son olarak da bütün kombinlerde görüyoruz. Milenyum ruhunu yansıtan parlak kıyafetler bu sezon reyonlarda yerini aldı yetmedi sokaklara taştı. Moda yavaş yavaş uzay çağını yaşamaya ve yaşatmaya başladı. Bekleyip görelim.

 80’li Yıllardan Esintiler

Annenizin dolabındaki karpuz kollu kazaklar, ekoseli etekler, desenli renkli pantolonlar ve gereğinden bol hırkalarla dolapta gerilerde kalan parçaları çıkartmanın vakti geldi. Bele vurgu yapan feminen tasarımlar atağa geçiyor, oversize kalıpların son birkaç sezon sarsılmaz tahtı sarsılacak gibi duruyor.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.