2017 – 2018 Sonbahar – Kış Oje Trendleri

0 328

Sonbahar tırnak trendleri her kadının kalbini çalacak akımlardan oluşuyor. Bilhassa 2017 sonbaharı içerisinde pek oldukça farklı trendin geldiği gözlerden kaçmıyor. Elbise detaylarından saç stillerine kadar değişik alanlarda birçok yenilik bu yıl bizimle buluşuyor. Moda severlerin özellikle esinlendikleri birkaç mühim ayrıntılar ise yılın trendi olarak karşımıza çıkıyor. Tırnaklarda bu vaziyet pek farklı değil. Bu sebeple sizler için bir dizi tırnak modellerini seçtik, işte sizin için seçtiğimiz güz tırnak modelleri:

Tırnaklarda Minimalist Akım:

Özellikle minimalizm modasının bu sene daha fazlaca ön plana çıktığını söylemek doğru olacaktır. Her türlü giyside bu moda akımını fazlaca net bir şekilde görebiliyoruz. Şimdilerde ise buna tırnaklar da eklenmiş durumda.

Yarı Saydam, Yarı Renkli Tırnaklar:

Bu trend gençler ve kendini genç hissedenler arasında epey popüler olan trendlerden biri olarak biliniyor. Özellikle sonbahara çok yakışacak bu trend sayesinde, ilk bakışta dikkat çekici olabilmek mümkün olabiliyor.

Metalik Renkler:

Metalik ojeler, sonbahar ayına oldukça yakışan renk seçeneklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Kıyafetlere oldukça uyumlu gözüken bu oje çeşitleri, onların renklendirilmesi açısından tercih etmeniz gerekenler renkler arasında bulunuyor. Özellikle altın metalik renklerinin bu yıl oje trendleri içinde olduğunu bilmenizde fayda var.

Yıldızlı Tırnaklar:

Yıldız desenleri özellikle içinde bulunduğumuz yıl itibariyle epey moda olan trendler arasındadır. Sonbahar tırnaklarınızın ilgi çekmesi için, çoğu kıyafet ve aksesuarlarda kullanımı henüz sezon başlamadan göze çarpmaya başlamıştı. Tırnaklara kadar gelmesi gayet normal görünüyor. Eğer sizler de sonbaharda daha farklı tırnak çeşitleri isterseniz, o zaman tercihinizi bu tırnak modasından yana kullanabilirsiniz.

Mermer Desenli Tırnaklar:

2017 tırnak trendleri arasında oldukça çılgın akımları görebilmemiz mümkündür. Mermer desenli tırnaklar da bu modeller arasında görebileceğiniz seçeneklerden biridir. Özellikle kot kombinleri ile çok yakışacak bu tırnak modelleri, bugüne kadar izlediği tırnak modasından vazgeçmek isteyenler için ideal olacaktır.

Logolu Tırnaklar:

Tırnaklarına farklı bir görünüm katmak isteyenlerin tercihi olan bu tırnak modelleri, çevrenizin epey dikkat çekici bulduğu ayrıntılardan biri olacak. Hatta öyle çok ilgili göreceksiniz ki bir noktadan sonra ilgi sizi belki de bunaltmaya başlayacak . Tırnaklarınızda aklınıza gelebilecek her markanın logosunu yaşatabilmeniz de mümkündür. İster ünlü bir moda firmasının logosunu tırnaklarınıza işleyin, isterseniz de tamamen kendi tasarımınızla logoları yeniden yorumlayın, seçim tamamen size kalmış. Bu tırnak modası da 2017 yılının sonlarına damgasını vuracak moda akımlarından biri olarak karşımıza çıkacak.

Çok Renkli Tırnaklar:

Sonbahar tırnakları arasında, hiçbir zaman vazgeçemeyeceğiniz seçenekler de bulunuyor. Farklı renkleri kombine etmeyi sevenler için harika bir tercih olacak bu stil sizi biraz daha fazla etkileyecektir. Çok renkli ojelerin bir arada kullanıldığı modeller, farklı gözükmek isteyenler için oldukça doğru bir tercih olacak.

Bir önceki yazımız olan “Alice + Olivia 2018 İlkbahar – Yaz Modası” başlıklı makalemizde 2018 yaz günlerinde moda akımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.