2017- 2018 Sonbahar – Kış Sokak Modası

0 295

2017- 2018 Sonbahar – Kış Sokak Modası

Moda haftalarında yapılan defilelerde sunulan kıyafetler ve tasarımlar, sokakta fazla kullanılamayan, özel günlerde kullanıp giyebileceğiniz tarzda kıyafetlerdir. 2017- 2018 sonbahar kış sokak modası birbirinden farklı tasarım ve renklerle bizi karşılamaktadır.

 Sokak Modasındaki Yeni Trendler

Kıyafetlerin tamamlayıcısı, olmazsa olmazı, takılar, çantalar, kemerler, şapkalar, şallar, etoller, sokak modasının tamamlayıcı unsurları arasında. Sokağın her noktasına uygun tasarımları görmek mümkündür. Sokak modası, geniş bir yelpazede karşımıza çıkmaktadır. Renkler, desenler, yazılı figürler ön planda. Kadınsılığı ön plana çıkaran kıyafetler, derin dekolteler, çiçekli elbiseler, midi boy etekler, kazak ve palto üzerine takılan kalın kemerler, büyük kolyeler, ayakkabı olarak da kadife diz üstü çizmeler, kapitone ceketler, anaroklar, tek parça ve bol giyilen kıyafetler, bu sezonun sokak modası trendleri arasında yer almaktadır. Kırmızı ve pembe, kazak ve pantolonlarda oldukça fazla kullanılmış. Uzun hırkalarda, etnik desenler tercih edilmiş. Sarı, kırmızı, düz renkler, siyah, kahverengi, gri oldukça dikkat çeken renkler. Kadife kumaşlar, zımbalı parçalar, file çoraplar, plastik kıyafetler, kürk ceket ve aksesuarlar öne çıkmakta.

 Sokak Modasında Kombin Önerileri

Sokak modasında yırtık kot her zaman tercih edilen alt kıyafetlerden olmuştur. Tamamlayıcı olarak deri bir ceketle sokakta harika bir görünüm yakalayabilirsiniz. Rahat, spor ve şık olmak istiyorsanız tam size göre bir seçim. Kısa bir etek, etek boyu bir kaban ve boynunuza alacağınız bir şal ile harika bir kombin yakalamış olursunuz. Şık bir kürk, kısa etek, bilekten ve yüksek topuklu bir çizme ile harika bir sokak modası yakalamış olursunuz. Diz üstü triko bir elbise, üzerine aynı boyda bir hırka, bir çizme ile harika görünmek isterseniz, kışa ve sokağa uygun bir seçim olacaktır.

Kaşmir, dize kadar uzanan bir kaban, dar paça bir pantolon ve dize kadar uzanan taşı bir çizme ile kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz. Deri bir tayt, kalçaya kadar uzanan bir kaban, yüksek ve ince topuk bir çizme ile harikalar yaratabilirsiniz. Kalın ve bileklere kadar uzanan hırka, yırtık bir kot ve kısa bir botla, kendi tarzınızı, sokağa yansıtabilirsiniz. Bol bir kazak, midi boy etek, üzerine takılan kemerle harika bir görünümde olabilirsiniz.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.