2017-2018 Ünlülerin Kullandığı Skinny Jean Modelleri

0 694

2017-2018 Ünlülerin Kullandığı Skinny Jean Modelleri

Skinny Jean Pantolonlar

Skinny Jean yani dar kot pantolonların modası hiçbir zaman geçmemektedir. Son dönemlerde yırtık kotlar ve dizden yırtık ten rengine sahip olan Skinny Jean kot modelleri görülmektedir. Alışılmışın dışında bir tarz olan Skinny Jean pantolonlar son dönemlerde herkesin favorisi olmuş durumdadır. 2017-2018 ünlülerin kullandığı skinny jean modelleri herkese örnek olmaktadır. Bu tür kotlar hem gece hem de gündüz kullanımı için uygun olmaktadır. Ancak gece ve günlük giyime uygun modellerin seçilmesine dikkat edilmelidir.

İsteyenler rahat bir yürüyüş yapmak için Skinny Jean modellerini tercih edebilirken, isteyenler de gece bir yere giderken tercih edebilir. Ayrıca uygun kombinler ile işyerinde bile Skinny Jean kotlar giyilebilmektedir. Günlük giyim için ünlüler tarafından kullanılan Skinyy Jean pantolonlarında tişört, şık bir gömlek veya kısa tarzda üstler tercih eden ünlüler şıklığı yakalamaktadır. Topuklu ayakkabıları ile de şıklığı artırmaktadırlar.

 Skinny Jean Modelleri

2017-2018 ünlülerin kullandığı skinny jean modelleri arasında birçok farklı çeşit vardır. Düz, taşlanmış, yırtık ve işlemeli modeller bunlara örnektir. Dar özelliğe sahip olan Skinyy Jean kotlar, vücut hatlarını düz göstermektedir. Bu sayede hafif fazlalıklar saklanmaktadır.

Jean tasarımı denilince akla gelen Skinny Jean, en çok ünlüler tarafından kullanılmaktadır. Ünlülerin moda ikonu oldukları düşünülür ise, son trend ürünlerden haberdar olmak için ünlüler takip edilmelidir.

2017-2018 ünlülerin kullandığı skinny jean modelleri de son dönemlerin popüler olan kot modelleri içerisindedir. Kadın kot giyiminde baş tacı olan Skinny Jean dar paça kotlar, kadınların vazgeçemediği modeller arasındadır.

Ünlü olan bayanların bile son dönemlerde ilk tercihi olan Skinny Jean kotlar, her yerde rahatlıkla giyilebilmektedir. İşe giderken ya da özel bir arkadaş ile gezerken tercih edilebilen Skinny Jean, rahatlığı ile yürüyüş esnasında da kullanılabilmektedir.

Farklı tasarımları ile göz dolduran Skinny Jean kotlardan en fazla yırtık ve taşlı olanlar tercih edilmektedir. Bu modellerin kotu daha ön plana çıkardığını düşünen ünlüler, 2017 – 2018 sezonu için favori olarak Skinny Jean kotları göstermektedir. Zengin renk seçeneği ile herkesin zevkine hitap edebilen Skinny Jean kotlar, farklı modelleri ile de beğenilmektedir.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.