2017 2018 Yeni Trendi: Kulak Dövmeleri

0 421

2017 2018 Yeni Trendi: Kulak Dövmeleri

Son günlerde kadınlar tarafından ilgi gören kulak dövmeleri küpelerin ve piercinglerin pabucunu dama atacağa benziyor. Kullanışlı olduğu kadar da zarif duran dövme modelleriyle sokağa küpesiz çıkmam diyenlerin hayatına yeni bir soluk geliyor.

Dikkat Çekici Kulak Dövmesi Modelleri

Bulundukları yer sebebiyle kolay bir şekilde örtülebilen kulak dövme modelleri, iddialı bir tarz arayanlar tarafından kulaktan başlayarak boyna ve enseye kadar da devam ettirilebilir. 2017 2018 yeni trendi: kulak dövmeleri kulak içine yapılabileceği gibi, kulak arkasına, kulak önüne ve tüm kulak bölgesini saracak şekilde tasarlanabilir.

Bölge itibariyle daha çok müzik notalarının, uçan kuşların ve sade şekillerin kullanıldığı kulak dövmeleri sevilen bir çiçek figürüyle de tamamlanabilir. Sınırsız bir seçeneğe sahip olan modeller arasında sadece siyah olanlar seçilebileceği gibi renkli figürlere de yer verilebilir.

Dövme Tutkusunda Yeni Boyut

Bir kez dövme yaptırıp da devamını getirmeyen kişilerin sayısının çok az olduğu günümüzde kulak bölgesini içine alan tasarımlar dikkat çekmeye devam ediyor. Son günlerde hem kadınlar hem de erkekler tarafından en çok tercih edilen bölge olarak görülen kulak dövmeleri ünlü sanatçıların kullanımıyla desteklenmeye devam ediyor.

En çok dövme yaptırılan bölgeler arasında yer alan; parmak, göbek, kol, bacak ve sırta yeni bir alternatif göründü. Kullanılmaya başlanmasının ardından büyük ilgi gören kulak çevresi dövmeleri sahip oldukları zarif desenlerle dövme yaptırmayı hiç düşünmeyenleri bir etkilemeyi başardı. Farklı bir tarza sahip olmak isteyenlerin yanı sıra dikkat çekmek için de dövme yaptırmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor.

Dövme Severler İçin En Son Trend!

Dövme severler tarafından seçilen kulak üstü, çevresi ve arkasında kalan bölge tercihini klasik yerlerden ziyade fark yaratmak isteyenler tarafından ilgi görüyor. Vücudun herhangi bir yerine dövme yaptırmaktan daha farklı bir acıya neden olmayan kulak ve çevresinde en sık seçilen modeller arasında kadınlar için; çiçek, kalp, kuş, tüy ve müzik notaları olurken erkekler için; tarih, çizgi, yazı ve yıldız olarak sayılabilir. Aynı zamanda küpe kullanmayı zorunlu tutmayan dövme modelleri sayesinde içindeki heyecanı dışarı yansıtmak isteyenler aradıkları farkı yakalayabilirler.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.