2018 Stiletto Modelleri

0 681

Kadınların şıklığını tamamlayan en mühim aksesuarı ayakkabılarıdır. 2018 Stiletto Modelleri ile bu sezon şıklık sizinle olacak. Stiletto ayakkabı yılların olmazsa olmaz abiye ayakkabı modelidir. İnce ve yüksek topuk olan bu ayakkabılar ile kadınlar daima şık ve zarif görünürler. Bacakları uzun, ayakları seksi gösterir. Geçmişte kadınlar stiletto topuk ayakkabıları fazlaca gece davetlerinde kullanıyorlardı. Artık kadınların iş yaşamına oldukça çok katılımları ile iş yerlerinde de onlara şıklık kazandırdığı için tercih edilen modeller içerisinde yerini almayı başardı.

Yüksek topuklarla yürürken vücudun aldığı şekil ayakta yarattığı kavis ve uzun bacak yanılsamasının kadına baştan çıkarıcı bir görünüm vermektedir. Bu model ayakkabıları tercih eden bayanlar kendilerini daha öz güvenli, şık ve seksi hissederler. Senelerdir olduğu gibi 2018 senesinde da yeniden stiletto ayakkabı modelleri kadınların olmazsa olmaz ayakkabı modeli olacağı kesin gibi gözüküyor.

Stiletto Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir

Şayet stiletto model bir ayakkabı alacaksanız evvela hem ayağınıza hem tarzınıza uygun bir seçim yapabilmeniz için ayağınızı iyi tanımanız ve ona uygun olarak seçim yapmalısınız. Ayakkabının topuğunun sağlam olması oldukça önemlidir. Oynayan bir topuk ve sağlam olmayan ökçeli ayakkabılardan uzak durmak icap eder. Bunlar ayağınızın burkulmasına neden olabileceği gibi muntazam adımlar atmanızı bozar ve ivedi deformasyona uğramış olur. Ayağınız taraklı bir yapıya sahip ise ince burunlu ayakkabılar parmaklarınızı rahatsız edeceğinden birazcık daha yuvarlak burunlu bir model ile kesinlikle daha oldukça rahat edeceksiniz.

En güzel stiletto kombinleri içerisinde kesinlikle etek ve elbiseler gelir. Stiletto ayakkabı bacaklarınızın zarafetini sergileyeceği için günü her saatinde sizi şık olarak gösterecektir. Gece abiye kıyafetleriniz ile tercih edeceğiniz bu model ayakkabıları gündüz davetlerinde ve etkinliklerde şık bir Jean pantolon ile kombinleyebilirsiniz. Özellikle deri bir pantolon ile de oldukça şık ve seksi bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.