GİZLİLİK POLİTİKASI

© 2017 – 2020 thekadinca.com.com – Sitede yer alan tüm içeriğin her hakkı saklıdır. İzin almaksızın içerikler kopyalanamaz ve paylaşılamaz. thekadinca.com Moda, Magazin vb. gibi yaşam tarzı ile ilgili bilgilerin paylaşılması ve genel edindiğimiz bilgilerin paylaşılması amacıyla kurulmuştur. İşbu thekadinca.com tarafından hazırlanan yazılar, görseller, video vb. içeriklerin hakları thekadinca.com’a aittir ve kullanıcılar izinsiz olarak thekadinca.com tarafından hazırlanan bu içerikleri kopyalayamaz ve/veya kullanamaz. Tarafımızca uygun görülmüş paylaşım hakkı ve izni verilmiş mecraları kapsamamaktadır. thekadinca.com dilediği zaman yazıları, görselleri, video vb. içerikleri değiştirme, kaldırma, düzeltme, ekleme ya da çıkarma yapma hakkına sahiptir. thekadinca.com tarafından hazırlanan içeriklerde kullanabilecek herhangi bir içeriğin telif hakkı kapsamına girmesi durumunda, işbu thekadinca.com içerik hakkında gerekli düzenlemeyi 72 saat içerisinde yapmakla sorumludur.

Kullanıcı, thekadinca.com’a giriş yaptığı andan itibaren belirli servis, arayüz vb. işlevlere erişim ve kullanım hakkı kazanmaktadır. Sitemizde yayınlanan yazılara site ziyaretçilerimiz yorum yazabilirler. Site ziyaretçilerimiz yapacakları yorumlarda suç teşkil edebilecek yorumlar yapmamalıdır. Bu amaçla küfür içeren, müstehcen ve ayıplı ifadeler yorumlarda yer almamalıdır. Yapılan yorumlar her ne kadar editör onayından geçse de yine de yorumu yapan kişinin sorumluluğundadır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, thekadinca.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizde yayınlanan reklam, banner v.b. linklerin yönlendirildiği sitelerin içeriğinden, verdikleri hizmet ve sattıkları ürünlerden thekadinca.com sorumlu değildir.