Leopar Desenli Topuklu Ayakkabı Modelleri

0 1.007

Leopar deseni bir çok kadın tarafından seksi bir desen olarak görülse de genellikle uzaktan bakılan, cesaret edilemeyen bir desen. Peki niçin cesaret edilemiyor? Çünkü bir zamanlar bazıları tarafınca leopar deseni öylesine ucuz bir şey gibi gösterildi ki bazılarımız hala ucuz bir imaj yaratmaktan korkuyor. Evet, bu deseni cesaretle tercih eden kadınlar var olmasına ama hala yanaşamayanlar da var.

Şayet siz de leopar desenine hala cesaret edemeyenlerden fakat bu desene karşı hiç de boş olmayanlardansanız gardrobunuza ilk leopar desenini ayakkabıyla almaya ne dersiniz?

Son zamanlarda bir çok kişide moda olan, birçok moda blogunda hemen göz alıcı parçalardan birisi de leopar desenli topuklu ayakkabılar. Kim bilir leoparın en güzel hali. Peki nasıl giymeli bu leopar desenli ayakkabıları nasıl giymeli, ne yapmalı, ne etmeli? En genel hatlarıyla şu leopar desenli topuklu ayakkabıları bir inceleyelim bakalım…

Leopar Desenli Stiletto tercih edin.
Risksiz, kolay bir şıklık için leopar desenli topuklu ayakkabınızda ilk tercih edeceğiniz model stiletto olmalı. Eğer hoşunuza giderse diğer modelleri de sonradan edinirsiniz.

Leopar Desenli Topuklu Ayakkabı Modelleri

Paçaları kıvrılmış kotlarla giyin.
Artık kot pantolonların paçalarını hafiften sıyırmak çok moda. Paçaları kıvrılmış bir kot pantolonu leopar desenli bir topukluyla tamamlamak daha moda, daha şık!

Leopar Desenli Topuklu Ayakkabı Modelleri

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.